A

Admin • 738K Points
Coach

Q. Fill in the blank: These apples ________ Rs.100 per Kg. Do you think they are expensive ?

  • (A) cost
  • (B) is costing
  • (C) has cost
  • (D) costs

No solution found for this question.
Add Solution and get +2 points.

You must be Logged in to update hint/solution

Discusssion

Login to discuss.

Be the first to start discuss.